بهترین کلینیک و مطب دندانپزشکی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه و بهترین مطب دندانپزشکی در صادقیه توسط دندان 24 که به صورت تخصصی به معرفی دندانپزشکان پرداخته است در این صفحه به شما عزیران معرفی می‌شود. در ادامه به خصوصیات بهترین دندانپزشکی در صادقیه خواهیم پرداخت.

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه

موارد مهم در انتخاب بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه

کلینیک دندانپزشکی مکانی بزرگ بوده که چندین عدد یونیت دندانپزشکی در آن فعال است. به طور کل چند عدد مطب در آنجا وجود دارد که متشکل از پزشکان عمومی و متخصص دندانپزشکی هستند و ارائه دهنده خدمات به مراجعین می باشند. در اینجا به معرفی بهترین مراکز در صادقیه پرداخته شده است.

کلینیک دارای سالن اختصاصی و بزرگ

قسمت پذیرش مهم ترین بخش بهترین دندانپزشکی است که کلیه مراجعین با آن در ارتباط هستند. در این بخش از مراجعین استقبال شده و اطلاعات اولیه در اختیار آنها قرار می گیرد. هر کلینیک دندانپزشکی مساحتی از محیط ورودی را به پذیرش اختصاص داده و منشی در این محل مستقر است که وظیفه دریافت اطلاعات بیمار و نوبت دهی به او را دارد.

سالن انتظار نیز وصل به قسمت پذیرش است که در آنجا کاناپه یا صندلی و وسایل سرگرم کننده می بینیم که مراجعین در این بخش در انتظار نوبت خود می نشینند. در بخش پذیرش تلویزیون نیز قرار دارد و مجلات یا کتاب نیز جهت سرگرمی مراجعین قرار می گیرد. ممکن است دستگاه خودکار قهوه ساز و آب نیز در این قسمت وجود داشته باشد.

تعدادی یونیت و اتاق درمان

در کلینیک چند یونیت یا صندلی وجود دارد که در آن واحد چند بیمار تحت درمان و ویزیت قرار می گیرند. این یونیت ها ممکن است همگی در یک اتاق باشند و یا امکان دارد هر کدام در اتاقی جداگانه مستقر باشند. اگر کلینیک شبانه روزی باشد مسلما یک کلینیک اورژانسی برای آن اختصاص داده خواهد شد.

دارای فضای ذخیره سازی بزرگ

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه که توسط دندان 24 معرفی شده است دارای پزشک ها و یونیت های زیادی است، به همین دلیل فضای بزرگی جهت ذخیره وسایل مصرفی و پرونده های مراجعین دارد. در این انبار ملزومات و اطلاعات مورد نیاز کاربران نیز وجود دارد و اطلاعات مورد نیاز کاربران جهت استفاده های بعدی نیز در این محل ذخیره می شود. ممکن است این اطلاعات در سیستم کامپیوتری نیز ذخیره شود.

 

معرفی بهترین مطب دندانپزشکی در صادقیه

 

دارای تجهیزات رادیوگرافی دندانپزشکی

 بهترین دندانپزشکی در صادقیه، مجهز به تجهیزات تصویربرداری دندان است که بیماران می توانند براحتی و در کمترین زمان ممکن از دندان خود عکس گرفته و تحویل پزشک دهند بدون اینکه وقت آنها گرفته شود.

شبانه روزی بودن کلینیک

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه ممکن است شبانه روزی باشد، زیرا در این محل تعداد زیادی پزشک وجود دارد که با این وجود به صورت شیفتی کار می کنند. در اینصورت کلینیک در طول شبانه روز مشغول به کار بوده و تعطیل نخواهد شد، درنتیجه در مواقع اورژانسی نیز پذیرای مراجعین می باشد.

چندین دندانپزشک متخصص و عمومی

چندین دندانپزشک متخصص ارتودنسی، ترمیمی و زیبایی دندان، متخصص لثه، متخصص ریشه، دندانپزشک کودکان، متخصص پروتزهای دندانی و غیره مشغول بکار هستند.

قرارداد کلینیک با بیمه

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه طیف وسیعی از خدمات را ارائه می دهد و در آن واحد درمان های مختلف دندانپزشکی را انجام خواهد داد. مدیریت کلینیک امکان دارد جهت جلب توجه مراجعین با انواع بیمه ها قرارداد ببندد تا بهتر بتواند به بیشتر مراجعین خدمات رسانی کند.

کلینیک دندانپزشکی دولتی یا خصوصی؟

کلینیک دندانپزشکی ممکن است دولتی یا خصوصی باشد و در صورت دولتی بودن تحت نظر مراکز جهاد دانشگاهی، مراکز خیریه یا دانشکده های دندانپزشکی فعالیت خواهد کرد. آنها دریافت کننده هزینه درمانی کمتری بوده و اکثرا نیز شبانه روزی هستند.

ویژگی های بهترین دندانپزشکی در صادقیه

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه ویژگی هایی دارد که این مشخصه ها باعث برتری آن نسبت به دیگر مراکز شده است. لذا در اینجا به معرفی این مراکز می پردازیم.

·        پرسنل و پزشکان بهترین مطب دندانپزشکی در صادقیه، دارای سابقه کاری بالایی هستند، به همین دلیل تعداد مراجعین این مرکز بالا می باشد، به همین دلیل رضایت بیماران از آن زیاد خواهد بود.

·        هر چه هزینه ها مناسب تر باشد مراجعین رغبت بیشتری جهت استفاده از خدمات کلینیک دارند، درست است که قیمت مواد اولیه درمان دندان پزشکی بالا است و این باعث بالا رفتن هزینه های آن شده، ولی در صورت مناسب بودن هزینه ها تعداد مراجعین افزایش خواهد یافت.

·        در صورتی که در خدمات ارائه شده در بهترین دندانپزشک در صادقیه، از متریال ها و مواد اولیه درجه یک استفاده شود، مسلما مراجعین رضایت بیشتری از خدمات آن خواهند داشت. شاید شما این تجربه را داشته باشید که بعد از پر کردن دندانتان بعد از مدتی کوتاه مواد استفاده شده در داخل دندان جدا می شود و این دلیل بر بی کیفیت بودن موادش می باشد.

·        بهترین مطب دندانپزشکی در صادقیه از تجهیزات بهداشتی و استریل شده استفاده می کند و با ضد عفونی کردن ابزارها مراقب عدم سرایت بیماری به مراجعین است.

·        بهترین دندانپزشک در صادقیه که در کلینیک خدمات رسانی می کند از برندهای معتبر و متنوع استفاده می کند.

·        با شرکت بیمه های مختلف قرارداد داشته تا بتواند به بیشتر مراجعین خدمات رسانی نموده و رضایت مندی آنان را کسب کند.

 

بهترین دندانپزشکی در صادقیه

 

سوالات متداول

چند وقت یکبار به بهترین مطب دندانپزشکی در صادقیه، برای ویزیت مراجعه کنیم؟

برای اینکه از سلامت دندان های خود اطمینان حاصل کنید توصیه دندانپزشکان این است که سالی یکبار یا هر دو سال یکبار جهت معاینه دندان ها به دندانپزشک مراجعه کنید.

قیمت خدمات بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه چقدر است؟

قیمت خدمات دندان پزشکی بر اساس نرخ های مصوب تعیین می شود و نوع درمان و کیفیت آن نیز در این نرخ اثرگذار می باشد. بسته به نوع خدمات نیز قیمت ها متفاوت است. مثلا نرخ کشیدن دندان، عصب کشی، جراحی فک و دندان، انواع ارتودنسی، تاج گذاری و ایمپلنت متفاوت می باشد.

به چه متخصصی باید مراجعه کرد؟

حرفه دندانپزشکی تخصص های متنوعی دارد که بسته به نوع مشکل ایجاد شده در دهان، لثه و دندان باید به متخصص مربوط به آن مراجعه کرد. مثلا جهت جراحی ریشه و لثه نمی توان به دندانپزشک عمومی مراجعه کرد.

چه زمانی به بهترین دندانپزشک در صادقیه مراجعه کنیم؟

بهتر است قبل اینکه مشکل جدی در دندان بوجود آید به بهترین مطب دندانپزشکی در صادقیه مراجعه کرد تا با هزینه کمتری خدمات درمانی انجام شود. به طور کلی در صورتی که به عفونت، دندان درد، خونریزی لثه، پوسیدگی در دندان، خونریزی غیره معمول، زخم، نامنظمی در دندان ها وغیره دچار شدید باید به دندانپزشک مراجعه کنید.

 

بهترین دندانپزشک صادقیه

 

سخن پایانی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه با کادر درمان متخصص و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارند باکیفیت ترین درمان ها را برای بیمار در نظر می گیرند. همچنین با استفاده از مواد اولیه باکیفیت و پزشکان متخصص و حرفه ای درمان را بسیار دقیق اجرا می کنند.

سایت دندان 24 مرجع تخصصی معرفی بهترین دندانپزشک در تهران ، در این صفحه بهترین کلینیک دندانپزشکی در صادقیه و همچنین بهترین دندانپزشک در صادقیه را به شما عزیزان بر اساس ویژگی هایی که ذکر شد، معرفی کرده است. در صورتی که از لیست ارائه شده در خصوص بهترین دندانپزشک در صادقیه، دندانپزشک و یا کلینیک خود را انتخاب کردید می‌توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی آن در خواست مشاوره و دریافت نوبت را داشته باشید.