بهترین کلینیک و مطب دندانپزشکی

بهترین دندانپزشکی در شهرک غرب

بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب در جهت سلامت و زیبایی دندان ها توسط دندان 24 مرجع تخصصی معرفی و بررسی کلینیک و مطب دندانپزشکی معرفی شده است. در ادامه لیستی از بهترین دندانپزشکان شهرک غرب و همچنین بهترین کلینیک های دندانپزشکی در شهرک غرب تهران را به شما عزیزان معرفی خواهیم کرد. ارائه انواع خدمات درمانی، ترمیمی و زیبایی از اهداف این گونه مراکز است. خدمات درمانی اکثرا خدماتی مانند دندان درد، پوسیدگی و جرم گرفتن دندان، عفونت لثه، ریشه و دندان یا دیگر خدمات ارائه می‌دهند. خدمات زیبایی نیز جهت زیبا کردن دندان ها کاربرد دارد که شامل سفید کردن و مرتب کردن دندان ها و اینگونه موارد می باشد.

 

بهترین دندانپزشکی در شهرک غرب تهران


خدمات و درمان های دندان پزشکی ترمیمی در شهرک غرب

در بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب عمده ترین انواع خدمات مربوط به رفع مشکلات لثه و دندان است که درد دندان، پوسیدگی و شکستگی علت های این درمان ها می باشد. در اینجا اصلی ترین گزینه های درمانی و ترمیمی را ذکر خواهیم کرد.

معاینات دندانپزشکی در بهترین مطب دندانپزشکی در شهرک غرب

عموما جهت جلوگیری از ایجاد بیماری های دهان و دندان بالاخص در کودکان و خردسالان در هر دو سال یکبار باید به بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب و یا بهترین مطب دندانپزشکی در شهرک غرب مراجعه نمود. در زمان معاینه، پزشک با پرسیدن سوالات و از ظاهر دندان با آینه و پروب یا عکس برداری متوجه مشکل پوسیدگی، مشکل در لثه و غیره  می شود. برخی مواقع امکان دارد مشکل دندان براحتی با معاینه مشخص نشود که با عکس برداری مشکل تشخیص داده خواهد شد.

جرم گیری و تمیز کردن دندان

با جرم گیری رسوبات و جرم های دندان حذف خواهد شد و این جرم ها باعث زرد شدن و ناخوشایند شدن ظاهر دندان خواهد شد.

برای آشنایی کامل با خدمات جرم گیری دندان، بخش بهترین مطب و کلینیک جرم گیری دندان را مشاهده کنید.

پرکردن سوراخ و شکاف بین دندان ها

در این روش فاصله های بین دندان ها پر می شود و با استفاده از سیلانت دندان را می پوشانند تا از پوسیدگی حفظ شود. سیلانت مایعی بوده که به عنوان ماده ای مقاوم پلاستیکی روی دندان ها قرار می گیرد. لذا این ماده از رسوبات بر روی دندان و درنتیجه پوسیدگی پیشگیری می کند و مناسب دندان کودکان است.

برای آشنایی کامل با خدمات ترمیم دندان، بخش بهترین متخصص ترمیم دندان را مشاهده کنید.

پرکردن دندان با بهترین دندانپزشک در شهرک غرب

در صورتی که دندان دچار پوسیدگی شود در بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب با پرکردن، این مشکل را برطرف می کنند. برای این منظور از مته و ابزارهای دیگر استفاده می شود. برای پر کردن دندان بسته به شکل، اندازه و محل دندان از مواد مختلفی استفاده خواهد شد. مثلا در دندان جلو از مواد سفید رنگ استفاده می شود.

 

بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب

 

 
   

عصب کشی دندان در بهترین مطب دندانپزشکی در شهرک غرب

عصب کشی یا درمان ریشه دندان روشی است که با آن پرکردن را جایگزین پالپ آسیب دیده می کنند. پالپ یا عصب دندان بافت ظریفی است که حس، مواد مغذی و اکسیژن را به دندان می رساند. در جای خالی دندان، این بافت به همراه اعصاب و عروق خونی قراردارد. ضربات و پوسیدگی های زیاد باعث آسیب به پالپ و عفونی شدن آن خواهد شد. طی عصب کشی، عصب مشکل دار را خارج نموده و بعد از تمیز کردن کانال ریشه و شکل دادن و خشک کردن آن، مواد پرکننده را تا انتها داخلش میریزند.

دندان درد و کشیدن دندان در شهرک غرب

در صورتی که پوسیدگی دندان و عفونت آن به حدی زیاد است باید کشیده شود. برخی مواقع این پوسیدگی آنقدر زیاد بوده یا طرز قرارگیری ریشه به گونه ای است که دندان را نمی توان براحتی کشید و باید لثه را جراحی کرد. 

باندینگ دندان جهت ترمیم در بهترین کلینیک دندانپزشکی شهرک غرب

بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب جهت ترمیم دندان از باندینگ استفاده می کند. باندینگ در دندان های بریده شده، تغییر رنگ داده شده، شکاف خورده و تغییر شکل یافته بکار می رود. در این روش از پرکننده رزینی سفید استفاده می شود.

روکش دندان جهت ترمیم در بهترین مطب دندانپزشکی در شهرک غرب

روکش پوششی نازک از پرسلن یا رزین است که کارکرد دائمی دارد. شاید لازم باشد ظاهر و شکل دندان را تغییر داد تا فضای کافی برای روکش باقی بماند.

 

معرفی بهترین مطب دندانپزشکی شهرک غرب

 

تاج گذاشتن روی دندان در شهرک غرب

در این روش کلاهکی بر روی دندان قرار داده می شود تا ظاهر نامتعادل دندان که بر اثر آسیب ایجاد شده، ترمیم شود. کلاهک ها به صورت دائمی کار گذاشته می شوند و با پوشاندن کل دندان با روکش هایی از جنس فلز، سرامیکی یا ترکیب آنها دندان مستحکم خواهد شد.

بریج دندان در بهترین دندانپزشک در شهرک غرب

بریج دندان زمانی استفاده می شود که چند دندان از دست رفته یا فاصله بین آنها افتاده است.

نصب محافظ های دهان و دندان

محافظ دندان با پوشاندن لثه و دندان آنها را از آسیب حفظ می کند.

ایمپلنت های دندانی در بهترین مطب دندانپزشکی در شهرک غرب

ایمپلنت جای دندان از دست رفته را می گیرد و ساختار آن از تیتانیوم و به شکل دستگاه پیچی شکل است. در بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب ایمپلنت در فک با جراحی ثابت می شود و دندان مصنوعی یا پرتز نیز بر روی آن نصب خواهد شد.

برای آشنایی کامل با خدمات ایمپلنت و کاشت دندان و متخصص ایمپلنت، بخش بهترین متخصص ایمپلنت دندان را مشاهده کنید.

بهترین ارتودنسی دندان در شهرک غرب

ارتودنسی ناهنجاری های دندان و فک را درمان می کند که قبل از اجرای آن باید دندان عقل و اضافی یا پوسیده کشیده شود و دندان معیوب پر شود. همچنین عصب کشی دندان معیوب، جرم گیری، درمان عفونت و جراحی نیز ممکن است پیش از ارتودنسی لازم باشد.

برای آشنایی کامل با خدمات ارتودنسی دندان و متخصص ارتودنسی، بخش بهترین متخصص ارتودنسی را مشاهده کنید.

پیوند لثه

جهت اصلاح خطوط لثه، تغییر شکل لثه و رفع عقب رفتگی آنها لازم است.

برای آشنایی کامل با خدمات جراحی لثه، بخش بهترین متخصص جراحی لثه را مشاهده کنید.

فلوراید تراپی

فلوراید تراپی جهت قوی کردن دندان و جلوگیری از سوراخ شدن آن استفاده می شود. زیرا محافظ مینای دندان بوده و از بروز عفونت نیز جلوگیری خواهد نمود.

 

بهترین دندانپزشک شهرک غرب

 

جراحی فک

برخی مواقع جهت صاف کردن فک لازم است آن را جراحی کنند که طی جراحی استخوان فک را جابجا می کنند.

مینای دندان 

در صورت از بین رفتن مینای دندان ظاهر و زیبایی آن دچار آسیب می شود. لذا در بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب با میناکاری دندان، ظاهر آن را ترمیم می کنند.

اوردنچر دندان

اوردنچر دندان یا کاشت دندان جایگزین دندان از دست رفته خواهد شد. در این روش ایمپلنت های دندانی را با پروتز به صورت ترکیبی بکار می برند.

کامپوزیت دندان در بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب

با کامپوزیت ساختار دندان از دست رفته بهبود پیدا می کند.

وایتینگ یا سفید کردن دندان

با وایتینگ دندان، دندان های زرد، سیاه و لکه سفید می شود. 

بالدینگ دندان

با بالدینگ، دندان لکه دار، شکسته و بریده شده ترمیم خواهد شد.

کرادینگ دندان در بهترین دندانپزشک در شهرک غرب

با کرادینگ دندان ها یکدست و منظم خواهند شد.

 

دندانپزشکی در شهرک غرب

 

سخن پایانی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب انواع خدمات ترمیمی و زیبایی دندان را در بهترین کیفیت ارائه می دهد. لذا در این مرکز تمامی مشکلات دندان از قبیل شکستگی، پوسیدگی، عفونت، نامنظمی دندان ها، زردی و رسوب دندان، مشکلات ریشه و لثه و دیگر مشکلات دندان و لثه درمان خواهد شد.

سایت دندان 24 مرجع تخصصی معرفی بهترین دندانپزشک در این صفحه بهترین کلینیک دندانپزشکی در شهرک غرب و همچنین بهترین دندانپزشک در شهرک غرب را به شما عزیزان بر اساس ویژگی هایی که ذکر شد، معرفی کرده است. در صورتی که از لیست ارائه شده در خصوص بهترین دندانپزشک در شهرک غرب ، دندانپزشک و یا کلینیک خود را انتخاب کردید می‌توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی آن در خواست مشاوره و دریافت نوبت را داشته باشید.