بهترین کلینیک و مطب دندانپزشکی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک

معرفی بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک ، در این صفحه به معرفی بهترین دندانپزشکی در محله پونک و اطراف آن پرداخته شده است.  این مراکز برای اینکه بتوانند انواع خدمات دهان و دندان را به بیماران ارائه دهند پرسنل هایی با تخصص مختلف را بکار گرفته اند. لذا نوع و میزان تخصص این پرسنل با عملکرد کلی کلینیک ها و کیفیت خدمات آن‌ها ارتباط مستقیمی دارد. مثلا دندانپزشک عمومی در درمان ایمپلنت و ارتودنسی نمی تواند درست کار کند چون این درمان ها نیاز به تخصص بالا دارند.

 

بهترین دندانپزشکی در پونک

ویژگی بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک

بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک از ویژگی های کامل و ممتازی برخوردار است که در اینجا هر یک را معرفی می کنیم.

·        دسترسی آسان: این مرکز از امکاناتی همچون آسانسور و پارکینگ برخوردار بوده و به دلیل نزدیکی به وسایل حمل و نقل عمومی از دسترسی راحتی بهره مند می باشد.

·        محیط استریلیزه: کلینیک همیشه کاملا استریلیزه و تمیز است و از وسایل یکبار مصرف و استریل شده در آنجا نیز استفاده می شود تا مراجعین از عدم انتقال بیماری ها اطمینان بیشتری داشته باشند.

·        تجهیزات و امکانات: در جهت ارائه باکیفیت ترین خدمات از تجهیزات و دستگاه های بروز و پیشرفته ای برخوردار می باشد.

·        ارائه دهنده انواع خدمات: بهترین مطب دندانپزشکی در پونک به دلیل اینکه بتواند به همه مراجعین خدمت رسانی کند انواع خدمات درمانی دندان را به طور کامل ارائه می دهد.

·        پرسنل خوب: تمامی کارکنان با بیماران رفتار خوبی داشته و همچنین علم خود را متناسب با پیشرفت هایی که در این عرصه بوجود آمده بروز می کنند.

·        نوبت دهی سازمان یافته: جهت احترام گذاشتن به مراجعین و ایجاد نظم در نوبت دهی، نوبت دهی آنلاین و تلفنی در دستور کار قرار می گیرد.

·        مجهز به امکانات: کلینیک به امکاناتی همچون مسیر رفت و آمد افراد ناتوان، آسانسور، صندلی راحت انتظار و غیره مجهز می باشد.

خدمات عمومی و تخصصی بهترین دندانپزشکی در پونک

بهترین دندانپزشک در پونک، انواع خدمات دندانپزشکی را ارائه می دهد که در اینجا هر یک را معرفی می کنیم.

·        چکاپ و بلیچینگ دندان

·        عصب کشی و ترمیم

·        کشیدن دندان عقل و جراحی لثه

·        کاشت دندان با بریج، ایمپلنت و دندان مصنوعی

·        کامپوزیت، ارتودنسی، ایمپلنت و لمینت

·        اصلاح طرح لبخند

بخش های بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک

·        تیم دندانپزشکی ماهر و متخصص

·        دستیار دندانپزشکی در قسمت های مختلف

·        سالن انتظار کلینیک از بخش های ضروری است که در آنجا تلویزیون، کتاب، مجله و غیره وجود دارد تا بیماران از مدت زمان انتظار خسته نشوند.

·        سرویس بهداشتی تمیز با امکانات کامل می تواند راحتی مراجعین را فراهم کند.

·        اتاق درمان فضایی استریلیزه، بدون آلودگی، تمیز و آرام است که درمان بیمار در آنجا انجام می شود.

تجهیزات بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک

کیفیت و طول عمر دندان بسته به تجهیزات دندان پزشکی و مواد اولیه آن متفاوت بوده و در صورتی که از دستگاه ها و متدهای پیشرفته استفاده شود درمان بدون درد انجام خواهد شد. لذا جهت سریع شدن فرایند درمان نیز باید تجهیزات لازمه مانند رادیولوژی، عکسبرداری و غیره موجود باشد.

 

بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک

 

ویژگی پرسنل بهترین مطب دندانپزشکی در پونک

بهترین مطب دندانپزشکی در پونک دارای پرسنل متخصص و متبحر است. شاید از خود بپرسید ویژگی های یک دندان پزشک خوب چیست؟ دندان پزشک جهت درمان با دهان و دندان سر و کار دارد و جهت دسترسی به دهان نیز ممکن است بسته انعطاف پذیری عضلات دهان مشکل باشد. ولی یک دندانپزشک خوب باید از دقت و مهارت کافی برخوردار باشد تا بتواند درمان را باکیفیت بالا به اتمام برساند. با داشتن مهارت ارتباطی قوی باید حس اطمینان را به بیمار القا کند تا بیمار راحت تر بتواند درد را تحمل کند. همچنین پزشک باید در مورد فرایند درمان نیز اطلاعات کامل را به بیمار بدهد.

چکاپ ماهانه توسط دندانپزشک کلینیک

در بهترین دندانپزشکی در پونک در چکاپ های ماهانه از بیمار شرح حالی گرفته شده و ظاهر دندان و لثه میز بررسی می شود. در صورت وجود مشکل در دندان از آن عکس گرفته خواهد شد. در این جلسات نیز دندان از نظر بهداشت نیز بررسی شده و پزشک توصیه هایی در مورد عدم مصرف الکل، دخانیات، رژیم غذایی و نحوه تمیز کردن دندان می دهد.  

مراحل چکاپ دندان چگونه است؟

·        شرح حال دندان ها از زبان بیمار

·        معاینه دندان و لثه بوسیله پزشک

·        در صورت لزوم گرفتن عکس رادیولوژی

·        توصیه های لازم در مورد نگهداری و ترمیم دندان

متخصص های بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک

در رشته دندانپزشکی دانش آموختگان در دوره اول مدرک دندانپزشکی خود را اخذ نموده و اگر بعد از اتمام دوره عمومی دوره تخصصی را بگذرانند مدرک تخصص خود را می گیرند. دندانپزشک متخصص که در کلینیک فعالیت می کند را معرفی می کنیم.

متخصص ایمپلنت

متخصص ایمپلنت و پروتز بعد از گذراندن ۶ سال دوره عمومی، ۴ سال را نیز در دوره تخصصی می گذراند. در این دوره متخصص مهارت بیشتری در فرایند ایمپلنت خواهد داشت. ممکن است بیمار پیش از ایمپلنت دندان به پیوند لثه نیاز داشته باشد که تشخیص آن نیاز به داشتن علم و تجربه بالا می باشد.

برای آشنایی کامل با خدمات ایمپلنت و کاشت دندان و متخصص ایمپلنت، بخش بهترین متخصص ایمپلنت دندان را مشاهده کنید.

متخصص ارتودنسی

امروزه با پیشرفتی که در علم دندانپزشکی ایجاد شده، دیگر کسی نگران ظاهر زشتی دندان یا فک خود نخواهد بود، زیرا با علم ارتودنسی براحتی می توان مشکلاتی که زیبایی دندان را از بین برده را برطرف کرد. در بهترین دندانپزشکی در پونک، درمان با ارتودنسی در اشکال متنوعی با توجه به شرایط بیمار و بودجه او انجام می شود. جهت گرفتن نتیجه ای درست از ارتودنسی باید اجرای سیم و براکت بوسیله پزشکی متخصص انجام شود.

برای آشنایی کامل با خدمات ارتودنسی دندان و متخصص ارتودنسی، بخش بهترین متخصص ارتودنسی را مشاهده کنید.

 

بهترین مطب دندانپزشکی در پونک

 

متخصص اندودنتیست

در بهترین مطب دندانپزشکی در پونک برخی مواقع درمان ریشه دندان کار دشواری بوده و نیاز به جراحی دارد. لذا دندان پزشک عمومی نمی تواند این کار را انجام دهد و این برعهده اندودنتیست است.

برای آشنایی کامل با خدمات عصب کشی و اندو، بخش بهترین متخصص عصب کشی را مشاهده کنید.

متخصص پریودنتیست

پریودنتیست، درمان مشکلات لثه یا دیگر بافت های نرم دهان را برعهده دارد و کار جراحی لثه را انجام می دهد.

برای آشنایی کامل با خدمات جراحی لثه، بخش بهترین متخصص جراحی لثه را مشاهده کنید.

متخصص پروستودنتیست

درمان هایی که مرتبط با پروتزهای دندانی است مربوط به متخصص پروتز می باشد.

برای آشنایی کامل با خدمات ایمپلنت و کاشت دندان و متخصص ایمپلنت، بخش بهترین متخصص ایمپلنت دندان را مشاهده کنید.

پاتولوژی فک، دهان و صورت

بعضی مشکلات فک، دهان و صورت با بررسی بیشتر و آزمایشگاهی دارد. مانند بیماری های زبان، دهان، دندان، تغییر ظاهر صورت و فک، توده های اضافی و غیره که توسط پاتولوژیست انجام می شود.

رادیولوژی فک دهان و صورت

بهترین دندانپزشک در پونک جهت تشخیص مشکل در دندان، لثه، ریشه و غیره نیاز به رادیولوژی دارد. رادیولوژی نیز از این قسمت ها تصویربرداری می کند.

دندانپزشک اطفال در پونک

در بهترین مطب دندانپزشکی در پونک، دندانپزشک اطفال طرز درمان دندان و لثه کودکان را می داند و چگونگی درمان دندان های شیری را آموزش دیده است.

برای آشنایی کامل با خدمات دندانپزشکی اطفال، بخش بهترین متخصص دندانپزشکی اطفال را مشاهده کنید.

 

دندانپزشکی در پونک

 

سخن پایانی

بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک با استفاده از امکانات کامل و تجهیزات پیشرفته ای که در اختیار دارد انواع درمان های دندان و لثه را در بهترین وجه انجام می دهد. همچنین با استفاده از پزشکان متخصص با سطح علمی بالا توانسته خدمات درمانی را برای تمامی بیماران ارائه دهد.

سایت دندان 24 مرجع تخصصی معرفی بهترین دندانپزشک در این صفحه بهترین کلینیک دندانپزشکی در پونک و همچنین بهترین دندانپزشک در پونک را به شما عزیزان بر اساس ویژگی هایی که ذکر شد، معرفی کرده است. در صورتی که از لیست ارائه شده در خصوص بهترین دندانپزشک در پونک ، دندانپزشک و یا کلینیک خود را انتخاب کردید می‌توانید با مراجعه به صفحه اختصاصی آن در خواست مشاوره و دریافت نوبت را داشته باشید.